GalNet RADIO

07.09.3302

Dalszy ciąg problemów mieszkańców Collins Market.

Sytuacja kolonii Collins Market w systemie HR 8444 niestety nie poprawia się.
Mimo stanowczych zaprzeczeń rządzącej tam frakcji Blue State Industry, otrzymujemy wciaż nowe transmisje i telefony świadczące o wzrastających tam niepokojach społecznych.
Wszystko zapoczątkowało nagranie technika bazy - Sergio Barracudy, które zdekodowała i przesłała nam frkacja Skrzydlata Husaria, mająca bazę w tym samym systemie:

"Uwaga! Mówi Sergio Barracuda, technik operacyjny trzeciego stopnia w bazie planetarnej Collins Market, system HR 8444. Sytuacja w bazie jest dramatyczna. Korporacja Blue State Industry, która kontroluje kolonię doprowadziła praktycznie do upadku Collins Market! Wszelka komunikacja ze światem zewnętrznym została zablokowana..."

Sergio Barracuda wciąż wysyła do radia kolejne nagrania opisujących sytuację obywateli:

"Dzień dobry. Witek Gardziołko z tej strony. Collins Market, HR 8444. Co się dzieje na ulicach naszej kolonii, to jakiś koszmar. Drony sił bezpieczeństwa w ogóle nie reagują na przypadki łamania prawa. Wczoraj dwóch typów ukradło mi portfel i jeszcze mnie pobili. Policyjny Goliat przeleciał obok kompletnie ignorując całą sytuację. To skandal! Złodzieje od Piąchy przynajmniej nie bili za czasów Erazma Drozda..."

Oprócz samych nagrań w radiu nieprzerwanie odbieramy telefony od mieszkańców Collins Market:

"Ja dzwonię z kolonii Collins Market w systemie HR 8444. Chcę tylko powiedzieć, że Niebiescy to banda nierobów! Windy w głównym budynku nie działają od miesiąca, a system filtracji wody to jakaś pomyłka. Wczoraj ewidentnie było czuć zgniliznę w herbacie."

Jeżeli wy również zauważyliście coś niepokojącego - dzwońcie do nas pod numer +48 12 350 66 50

A sytuację w systemie HR 8444 będziemy śledzić na bieżąco.

Cmdr Robinus
GalNet RADIO