GalNet RADIO

07.09.3302

Dziwna nauka

Znani badacze nadal nie umieją odpowiedzieć na pytanie czym jest tajemniczy obiekt znaleziony w Plejadach, ale kontrowersyjna naturalistka Ulla Burton twierdzi, że potrafi na to odpowiedzieć.

W ostatniej wideoaudycji GalGeo Ulla twierdzi: "Odpowiedź patrzy nam prosto w oczy, to forma gigantycznego kraba kosmosu, i bardzo mnie dziwi, że Instytut Canonn nigdy tego nie zauważył. To stworzenie na pewno zostało zmylone emisjami z napędu nadprzestrzennego i utknęło na powierzchni próbując znaleźć  pożywienie.

Odpowiadając na pytania widzów Ulla zapewniała, że pozostałości nie są niebezpieczne, oraz nie sugerują, aby to było życie inteligentne.

"Szanse czegokolwiek nadchodzącego z Plejad są mniejsze niż milion do jednego, poza jakimiś kosmicznymi drzewami, które osłania Federacja za pomocą krążowników, nic innego nie ma w tym zapomnianym przez bogów rejonie. Tak zwane Nieznane Sondy wandalizowane przez pilotów, są niczym innym niż rodzajem kosmicznych grzybów i Canonn powinien przestać zwodzić ludzi swoją pseudo-nauką."

Komandor Gan

Ogilvy Observer | Interstellar Press