GalNet RADIO

05.05.3302

Zamówienie na tantal w systemie Wyrd

Prawdopodobnie Wyrd Raiders nie są powszechnie znani poza układem Wyrd, ale od kilku lat jest to jedno z najlepiej prosperujących ugrupowań w swoim obszarze przestrzeni, cieszące się wieloma dochodowymi relacjami z szeregiem partnerów handlowych. Teraz organizacja ta wydała apel do galaktycznej społeczności o pomoc przy gromadzeniu tantalu dla chcącego zachować anonimowość zamawiającego.

Rzecznik organizacji wydała krótkie oświadczenie do mediów:

"Normalnie nie mielibyśmy żadnych trudności w sprostaniu takiemu zamówieniu, ale biorąc pod uwagę krótkie terminy, zdecydowaliśmy się otworzyć zamówienie na dostawy niezbędnych materiałów. Oczywiście będziemy hojnie nagradzać tych, którzy wesprą ten projekt."

Rzecznik została poproszona o ustosunkowanie się do pogłoski, że tantal w rzeczywistości jest przeznaczony dla grupy niezależnych inżynierów, ale unikała ona odpowiedzi na ten temat mówiąc:

"Nasi partnerzy zazwyczaj wolą zachować swoją anonimowość, gdyż ich transakcje są często objęte tajemnicą handlową. Jestem pewna, że to zrozumiecie."


Wyrd Raiders obiecał nagrodzić pilotów, którzy dostarczają tantal do stacji Gareth Edwards Park w systemie Wyrd. Kampania rozpoczyna się 5 maja 3302 i będzie realizowany przez tydzień. Jeśli ostateczny cel zostanie osiągnięty wcześniej niż planowano, kampania zostanie natychmiast zakończona.