GalNet RADIO

23.04.3302

Podążając za okruszkami...

Imperialny śledczy Cornelius Gendymion złożył na łamach Prism Heralds oświadczenie dotyczące niedawnych oskarżeń twierdzących, że agenci Imperium są odpowiedzialni za zniszczenie statku Starship One.

"Wydaje się, że wyniki śledztwa prowadzonego swego czasu przez Elaine Boyd reporterki Federal Times są ignorowane przez jej pobratymców. Jak pamiętacie tuż przed swoim rzekomym samobójstwem opisywała ona podejrzane śmierci osób prowadzących śledztwa w sprawie katastrof Antares i Starship One. Zdobyte przez nią wyniki nieoficjalnego śledztwa prowadzonego w sprawie Antares  przez wiceprezydenta Nigela Smeatona wskazywały jasno, że katastrofa nie była wynikiem wypadku, a także, że Smeaton został zamordowany".

"Zignorowany został fakt, że kongresmen George Fallside wiedział o śmierci Seatona zanim wiadomość została upubliczniona, ale podejrzewam, że Jacob Harris miałby więcej szczęścia poszukując sabotażystów Starship One wśród swoich pobratymców, najlepiej zaczynając od osób związanych z Core Dynamics".

Komandor Corrigendum - Loren's Legion