GalNet RADIO

11.08.3303

Inicjatywa badawcza Sojuszu - misje społ.

Sojusz rozpoczął nowy program badawczy mający poszerzyć naszą wiedzę o Thargoidach. Głównym celem jest zaprojektowanie instrumentów mogących skutecznie badać materiały używane przez tą tajemniczą rasę.

Sojusz ogłosił otwarte zamówienie na unknown ship signatures, unknown organic circuitry i unknown technology components. Kampanię będzie nadzorować frakcja The Kaushpoos Pro-Alliance Union, która obiecała wypłacać sowite nagrody wszystkim, którzy dostarczą wyżej wymienione materiały do stacji Neville Horizons w systemie Kaushpoos. Jednocześnie będą też wypłacane nagrody za niszczenie wszystkich statków o statusie wanted, co zapewni bezpieczeństwo wszystkim biorącym udział.

Rzecznik Sojuszu powiedział:

“Ludzkość nie pierwszy raz spotyka Thargoidów, ale nasza wiedza jest bardzo ograniczona. Naszym priorytetem jest jej poszerzenie. jeśli inicjatywa zakończy się sukcesem uda nam się zbudować cały zakres specjalistycznych narzędzi i instrumentów do studiowania obcych materiałów."

Kampania rozpoczęła się 10go sierpnia 3303 i potrwa przez tydzień o ile zamierzone cele nie zostaną osiągnięte wcześniej.