GalNet RADIO

27.07.3303

Hej ho kolejkę nalej! - misje społ.

Frakcja Harma Silver Cartel ogłosiła swój plan przywrócenia do naszych barów alkoholu nieprodukowanego już od stuleci: rumu.

Niedawny raport mówi o tym, że organizacja ta niedawno odkryła kapsuję czasową z 24go wieku, zawierającą receptę na destylowanie wyżej wzmiankowanego rumu, wraz z notatkami niejakiego kapitana Smoleńskiego. Kartel nie zamierza rozpowszechnić samej receptury, ale wystosował apel o dostarczanie szerokiej rangi innych alkoholi co pozwoli uruchomić produkcję tej nowości.

Kartel obiecał sowicie wynagradzać wszystkich którzy dostarczą rzadkie alkohole do stacji Gabriel Enterprise w systemie Harma. Jeśli akcja zakończy się sukcesem na rynek zostanie wprowadzony Harma Silver Sea Rum.

Rzecznik organizacji wydał krótkie oświadczenie:ef statement:

“Stworzymy najlepszy rum od czasów kiedy piraci pływali po morzach Starej Ziemi. Bo w końcu, żeby być prawdziwym piratem potrzebny jest rum! "

Akcja spotkałą się ze sprzeciwem innych pirackich organizacji w systemie Harma, z których wiele zagroziło blokadą stacji Kartelu i atakami na pilotów dostarczających alkohole do Gabriel's Enterprise.
Aby temu zapobiec Harma Silver Cartel będzie wypłacać sowite nagrody za niszczenie statków o statusie wanted w systemie Harma.

Obie inicjatywy rozpoczęły się 27go lipca 3303 i potrwają przez tydzień o ile zamierzone cele nie zostaną osiągnięte wcześniej.