GalNet RADIO

20.07.3303

Baza badawcza w Plejadach - misja społ.

Niedawne odkrycie faktu, że Thargoidzi powrócili do zamieszkanej przez ludzi przestrzeni przesłało fale przez całą galaktykę.

Niektórzy, tak jak prezydent Federacji Zachary Hudson zareagowali defensywnie, obiecując bronić ludzkość, przed, jak sądzą, agresywną obcą rasą. Bardziej umiarkowane poglądy podkreślają potrzebę zdobycia jak największej ilości informacji o nieznanej rasie Thargoidów.

Jeden z tych głosów należy do frakcji  Abroin Universal Plc, która ogłosiła plany budowy placówki badawczej w Mgławicy Plejad, głównym centrum aktywności Thargoidów.

Rzecznik organizacji powiedział:

“Aktywność Thargoidów jest zauważana głównie w Plejadach, więc chcemy jak najszybciej otworzyć tam placówkę. Jak powiedział Edmund Mahon, potencjalnie ilość wiedzy jaką możemy uzyskać od obcej rasy jest nieocenialna. Mamy nadzieję, że ta placówka na to pozwoli”

Abroin Universal Plc wystawiło otwarte zamówienie na Semiconductors, Lithium i Energy Grid Assemblies, które będą użyte podczas konstrukcji i obiecało sowicie wynagrodzić wszystkich pilotów, którzy dostarczą powyższe materiały do stacji Cambell Horizons w systemie Abroin. Równolegle są skupowane wszelkie listy gończe na przestępców działający w systemie, co pozwoli zapewnić bezpieczeństwo biorącym udział.

Akcja rozpoczęła się 20go lipca 3303 i potrwa przez tydzień o ile zamierzone progi nie zostaną osiągnięte wcześniej