GalNet RADIO

01.06.3303

Bitwa o Jotunheim - misje społ.


Wsparcie dla Autocracy of Jotunheim
Stacja Big Harry's Monkey Hangout, system Jotunheim – Dostarczanie combat bonds

Wsparcie dla Revolutionary Jotunheim Resistance:
Stacja Big Harry's Monkey Hangout, system Jotunheim – Dostarczanie combat bonds..

Apel Halsey:
Stacja The Harmony, system Yum Camcabo – dostarczanie następujących reactive armour, performance enhancers i military grade fabrics.Bitwa o Jotunheim:

Raporty docierające do nas z systemu Jotuneheim wskazują na to, że imperialna frakcja Autocracy of Jotunheim próbuje przejąć władzę nad systemem.

Miejscowe władze postanowiły stawić zdecydowany opór i upoważniły frakcję Revolutionary Jotunheim Resistance do prowadzenia działań militarnych w celu zapobieżenia przyłączeniu systemu do Imperium. Revolutionary Jotunheim Resistance zwróciła się do niezależnych pilotów o pomoc obiecując sowite nagrody za udział w walkach po ich stronie.

Podobny apel wystosowała frakcja Autocracy of Jotuneheim obiecując nagrody za walkę po stronie Imperium.

W międzyczasie znany działacz ruchu pacyfistycznego Jasmina Halsey zaskoczyła całkowicie komentatorów wydając zamówienie na reactive armourperformance enhancers i military grade fabrics, które ma zamiar przekazać frakcji Revolutionary Jotunheim Resistance aby wesprzeć ich wysiłki. Akcja skupu tych towarów będzie kontrolowana przez frakcję Yum Kamcabi Purple Life.

W przewidywaniu medialnego szumu jaki wywołała jej decyzja Halsey złożyła następujące oświadczenia:

"Wiem, że zajęcie strony w tym konflikcie spotka się z dużą krytyką. Ale Ci, którzy myślą, że wojnę można powstrzymać za pomocą samych pokojowych protestów się mylą. Jeśli nie pomożemy mieszkańcom systemu Jotunheim stracą oni swój dom. Nie możemy się temu biernie przyglądać"

Wszystkie trzy kampanie rozpoczęły się 1go czerwca 3303 i są zaplanowane na tydzień lub do osiągnięcia zamierzonych progów.