GalNet RADIO

29.06.3303

Bezpieczna przystań - misja społ.

Rzecznik Federacji Pilotów ogłosił nową inicjatywę pokojową dla systemów startowych czyli LHS 3447, Eravate i Asellus Primus. Celem jej jest zminimalizowanie przestępczości w tych rejonach i tym samym zapewnienie bezpieczeństwa początkującym pilotom. 

Rzecznik wyjaśnił szczegóły kampanii:

"Wielu niezależnych pilotów rozpoczyna swoją karierę w jednym z tych trzech systemów, i chcielibyśmy, żeby mogli czuć się bezpiecznie, bez narażenia na ataki groźnych oportunistów."

"Oczywiście nie tylko tacy piloci zyskają na tej inicjatywie, także ludność tych systemów na pewno przywita z entuzjazmem zwiększenie bezpieczeństwa w okolicy."

Władze LHS 3447, Eravate i Asellus Primus przyjęły tą kampanię bardzo pozytywnie, gubernator Mandelbaum, administrator stacji Cleve Hub opisał ją jako dobrodziejstwo dla swoich ludzi. Władze wyraziły też nadzieję, że w przypadku sukcesu operacji siły bezpieczeństwa będą mogły utrzymywać wysoki poziom bezpieczeństwa po jej zakończeniu.

Federacja Pilotów wezwała niezależnych weteranów z doświadczeniem w walce do pomocy. Logistyczną stroną akcji a więc także wypłacaniem hojnych nagród będą zajmować się Adle’s Armada, LHS 3447 Dynamic Co i  Asellus Primus Gold Legal Ind.

Kampania rozpoczęła się 29go czerwca 3303 i potrwa przez tydzień o ile zamierzone cele nie zostaną osiągnięte wcześniej.