GalNet RADIO

09.03.3303

Misja Społecznościowa: Zamówienie materiałów.

Niezależna organizacja Military Militia mająca siedzibę w systemie XI-2 Lupi, ogłosiła plany budowy nowej konstrukcji w swoim systemie macierzystym. W związku z tym wydała apel o dostawy różnych towarów wykorzystywanych w budownictwie. Cmdr. MiLTiA SiX, dowódca grupy powiedział:

"Potrzebujemy dwóch zasobów, aby rozpocząć budowę - tekstylia wojskowe i platynę (military grade fabrics, platinum ) - i zachęcamy wszystkich zdolnych i skłonnych dowódców do pomocy".

"Oczekujemy oporu, ale Military Militia i jej sojusznicy są na to gotowi. Będziemy patrolować szlaki tranzytowe, aby przechwytywać przestępców i aby nie dopuść do tego, że zbrodnia będzie bez kary".

Budowana instalacja, znana jako Soldiers' Respite, będzie mogła się pochwalić najnowocześniejszymi przekaźnikami komunikacyjnymi, zaawansowanymi technologicznie systemami broni oraz nowoczesnymi systemami szkolenia bojowego.

Organizacja obiecała wynagrodzić pilotów, którzy dostarczają żądane towary na stację Pellegrino Hub w układzie XI-2 Lupi. Kampania rozpoczyna się 9 marca 3303 r. i przewidziana jest na jeden tydzień. Jeśli ostateczny cel zostanie osiągnięty wcześniej niż zaplanowano, kampania zostanie zakończona.