GalNet RADIO

26.01.3303

Formidine Rift, wszystkie 4 bazy odnalezione!

Od tygodni trwają poszukiwania zaginionych baz w trzech odległych rejonach naszej galaktyki, Dzięki gigantycznym wysiłkom wielu doświadczonych eksploratorów, z których każdy poświęcił setki godzin na przeszukiwanie powierzchni planet w rejonie, w dniu dzisiejszym udało się odnaleźć ostatnią czwartą bazę Delta w Formidine Rift i przeprowadzane są szczegółowe badania.

Czy rzuci to więcej światła na to czym zajmowały się trzy tajemnicze ekspedycje? Na razie nie wiadomo za dużo, oprócz faktu, że wynajęte prywatnie załogi rozmieszczały w przestrzeni jakieś artefakty, brakuje jednak szczegółów i mamy nadzieję, że dane ze znalezionych baz pomogą to ustalić.

Pozostają do przeszukania dwa rejony: Hawking's Gap w którym odnaleziono trzy z czterech baz i Conflux, gdzie na razie udało się odnaleźć tylko jedną bazę.
Prowadzące poszukiwania zespoły proszą o pomoc wszystkich zainteresowanych pilotów, niektóre z planet na których znajdują się nieodkryte jeszcze bazy wymagają miesięcy do pełnego ich zmapowania.

Z Conflux dla Galnet.PL - komandor Baton