GalNet RADIO

15.07.3302

Jasmina Halsey wypisana z kliniki

Minęły dwa miesiące od momentu hospitalizacji byłej prezydent Jasminy Halsey w klinice psychiatrycznej Clearwater Clinic na Marsie. Odizolowanie zostało zalecone po okresie dziwacznych zachowań Halsey, podczas których twierdziła, że spotkała się z super inteligentnymi istototami w głębi przestrzeni.

Od tego czasu spora grupa obywateli Federacji domaga się uwolnienia byłej prezydent, twierdząc że trafiła ona do kliniki nie dla własnego dobra, ale po to żeby ją uciszyć. Postulaty te zostały odrzucone jako "jawnie niedorzeczne" przez najbliższych współpracowników Halsey, ale to nie wywarło  żadnego wrażenia na osobach walczących o wolność Jasminy.

Właśnie okazało się że działacze ci otrzymają to czego się domagają. Dziś Jasmina Halsey na własną prośbę opuściła klinikę Clearwater. Lekarze uznali ją za gotową do powrotu do społeczeństwa.

Prezydent Halsey spotkała się przy wejściu do kliniki z tłumem swoich popleczników, do którego wydała krótkie oświadczenie:

"Chciałbym podziękować pracownikom tej instytucji za pomoc jakiej mi udzielili w tym ciężkim dla mnie czasie. Przyznaję się że ostatnio nie byłam sobą i z całego serca przepraszam za wszelkie problemy jakie mogłam spowodować".