GalNet RADIO

29.07.3302

Jasmina Halsey wraca do życia publicznego.

Na niedawnym bankiecie charytatywnym, była prezydent Federacji Jasmina Halsey pojawiła się po raz pierwszy po tym jak została zwolniona z placówki psychiatrycznej na Marsie dwa tygodnie temu. Kobieta spotkana na wydarzeniu znacznie różniła się od wątłego indywiduum widzianego podczas opuszczania Kliniki Clearwater. Niektórzy skomentowali że wyglądała na jeszcze bardziej pewną siebie niż w trakcie prezydentury.

Po zakończeniu imprezy, reporterzy zapytali Prezydent Halsey jakie są jej plany na przyszłość.


„Wiem że wielu z Was było zdumionych moimi niedawnymi stwierdzeniami, lecz przemyślawszy moje doświadczenia, zaakceptowałam, że to co widziałam nie musiało być dosłownie prawdziwe. Wierzę jednak, że przesłanie zawarte w tych doświadczeniach jest prawdziwe, i że moim obowiązkiem jest dzielić się tą wiadomością.”

„Jako gatunek nie nauczyliśmy się niczego z naszej historii. Zrabowaliśmy Ziemię z Jej skarbów, traktując ją z bezduszną obojętnością, a teraz błądzimy ślepo w kosmos w pogoni za bogactwem i chwałą. I przez cały czas nie jesteśmy świadomi zniszczeń, jakie wyrządzamy.”

„Pozostajemy gwałtownym gatunkiem, niezdolnym do współpracy, dlatego jesteśmy pozbawieni dobrobytu jaki przyniósłby prawdziwy pokój.”

Halsey dodatkowo zaskoczyła reporterów stwierdzając, że niedawno spotkała się z Premierem Sojuszu Edmundem Mahonem, i że wkrótce przeprowadzi się do systemu w obrębie granic Sojuszu.