GalNet RADIO

27.06.3302

Grupa Cannon na pełnych obrotach

Po niedawnym oświadczeniem Admirała Federalnej Marynarki Maxton Price dotyczącego obecności krążownika klasy  Farragut w systemie Merope, Dr Arcanonn z Grupy Badawczej Canonn powiedziała:

"Pewność siebie Admirał Price jest mile widziana. Naukowcy Cannon oraz inni badacze biorą przykład z jego postawy i dzięki temu dowiadujemy się coraz więcej o Skorupiakach oraz o tym dlaczego Tajemnicze Artefakty wskazują na system Merope".

Dr Arcanonn potwierdziła również, że odkryto nowe miejsca występowania skorupiaków zlokalizowane w mgławicy Głowa Czarownicy  (Witch Head Nebula). Jednostki zwiadowcze grupy Canonn nadal poszukiwać Skorupiaków w innych mgławicach.

Kończąc swoją wypowiedź dr Arcanonn skomentowała temat nieuchwytnych Nieznanych Sond - uważa się że są one powiązane z Tajemniczymi Artefaktami.

"Przeprowadzamy obecnie badania Nieznanej Sondy która została zabezpieczona przez mojego szanownego kolegę Prof. Monkey D. Luffy. Wcześniejsze badania wskazują, że orientuje się w kierunku Merope 5 C, na miejsce proliferacji Skorupiaków. Oczywiście system Merope pozostaje pod wzmożoną kontrolą."


Cmdr. Nicholas Powell