GalNet RADIO

12.05.3302

Skvortsov Orbital wita odkrywców!

Wraz ze zbliżającym się pomyślnym końcem Ekspedycji Odległe Światy, nieustraszeni odkrywcy zarówno w bańce jak i poza nią zwracają się ku bąbelkom, w związku z czym O'Malligan's Coffee Bar na stacji Skvortsov Orbital ogłosił plan urządzenia imprezy dla powracających podróżników. Rzecznik placówki powiedział:

„Czego chce odkrywca po powrocie do bańki, wyjściu z okrętu i sprzedaniu danych w Universal Cartographics? Drinka albo dwóch! Dlatego organizujemy imprezę stulecia aby uczcić osiągnięcia pilotów Odległych Światów, i innych nieugiętych odkrywców.”

O'Malligan's Coffee Bar poprosił Diamentowe Żaby, frakcję kontrolującą system, o pomoc w przygotowaniu wydarzenia. Jednak dyrektor logistyki, Commander Paramemetic powiedział: „Nie ma szans aby O'Malligan był w stanie zorganizować tak radykalną imprezę bez wsparcia ze strony Federacji Pilotów. Sami piloci Diamentowych Żab spożyją cały zapas O'Malligana w ciągu kilku godzin.”

Aby zapewnić celebrację godną osiągnięć zespołu Odległe Światy, Diamentowe Żaby obiecały wynagrodzić pilotów którzy dostarczą alkohol i inne rekreacyjne substancje na stację Skvortsov Orbital w systemie 63 G. Capricorni.

Kampania rozpoczyna się 12 Maja 3302 roku i potrwa przez jeden tydzień. Jeśli finalny cel zostanie osiągnięty wcześniej niż planowano, kampania zakończy się natychmiastowo.