GalNet RADIO

12.05.3302

Apel Ishmaela Palina

W ostatnim miesiącu, profesor Ishmael Palin ogłosił swoje plany odejścia z Instytutu Palina, organizacji badawczej założonej w 3301 roku. W oświadczeniu, profesor zaznaczył że przeniesie się do małej placówki badawczej w Maia A 3 a, gdzie będzie kontynuował badania nad Nieznanymi Artefaktami oraz Meta-kompozytami. Teraz profesor wydał kolejne oświadczenie, ogłaszając że złożył otwarte zamówienie na budowlane fabrykatory w celu skonstruowania nowego posterunku.

„Galaktyczna społeczność okazała mi znaczne wsparcie w ciągu ostatnich miesięcy – ratując nawet mnie oraz mój zespół z rąk piratów w systemie Orulas – i bardzo chciałbym aby byli częścią tej inicjatywy. Nowe centrum badawcze będzie relatywnie małe, lecz wciąż jest potrzeba na materiały. Mogę obiecać pilotom, którzy dostarczą potrzebne zasoby, że zostaną hojnie wynagrodzeni!”

Partia Obrony Nespeleve, która koordynuje akcją w imieniu Profesora Palina, zapewniła wynagrodzenie pilotom, którzy dostarczą budowlane fabrykatory na stację Wilkes Orbital w systemie Nespeleve. Organizacja obiecała również nagrodzić Komandorów którzy wyeliminują wrogo nastawionych pilotów operujących w systemie, aby zapewnić bezpieczeństwo tym, którzy dostarczają potrzebne materiały.

Kampania rozpoczyna się 12 Maja 3302 roku i potrwa przez jeden tydzień. Jeśli finalny cel zostanie osiągnięty wcześniej niż zakładano, kampania zakończy się natychmiastowo.