GalNet RADIO

18.04.3302

Szczury Paliwowe z ponad 10 tyś ocalonych

Dział public relations Szczurów Paliwowych poinformował, że udało się im już uratować ponad 10.000 pilotów którym zabrakło paliwa. To ugrupowanie w skład którego wchodzą bezinteresowni piloci z niemal każdego cywilizowanego regionu kosmosu, może się poszczycić 95% wskaźnikiem akcji ratowniczych zakończonych sukcesem. Od momentu powstania Szczurów w czerwcu 3301 grupa ta średni ratuje 36 pilotów dziennie.

"Szczury Paliwowe są ugrupowaniem w całości poświęcającej się niesieniu pomocy zagubionym w przestrzeni", powiedział ich przedstawiciel. "Dla organizacji opartej na zasadach wolontariuszu osiągnięcie takiego w wyniku w mniej niż rok jest wybitnie imponujące."
"Kiedy patrzę wstecz na początki naszego przedsięwzięcia i porównuje je z tym czym jest ono teraz, jestem niezmiernie wdzięczny wszystkim zaangażowanym w ten szczytny projekt ".

Przedstawiciel wyjaśnił również, że grupa planuje 5 maja 3302 przeprowadzić tygodniową ceremonię upamiętniające wszystkich tych zagubionych, którym Szczurom nie udało się pomóc. 

Cmdr. Keren