GalNet RADIO

21.04.3302

Rozbudowa Marynarki Imperium

Admirał Denton Patreus ogłosił plany rozbudowy Marynarki Imperium o nową jednostkę klasy Majestic-Class Interdictor. Starsze jednostki tej klasy zostaną zmodernizowane, m.in. wprowadzone będą nowe typy uzbrojenia przechwytującego.

Porucznik Severin, który nadzoruje budowę nowego statku, wydał oświadczenie do mediów:

"Wiem, że są tacy, którzy kwestionują zapotrzebowanie na ten okręt, i to tych osób się pytam:. Jak bezpiecznie się czujecie? Żyjemy w czasach, w których zamordowano Cesarza, w czasach w których nie znamy ukrytego oblicza naszych wrogów, w  czasach w których zdrada i podstęp są spotykane na każdym kroku. Potrzeba silnej, gotowej do walki marynarki nigdy nie była większa niż teraz "

"W celu zakończenia produkcji tak szybko, jak to możliwe, ogłosiliśmy otwarte zamówienia na dostawy. Upoważniliśmy Mundjiga Patrons of Law do wypłat zobowiązań dla pilotów, którzy dostarczają materiały do naszej bazy operacyjnej na Sagan Port. Apeluję do wszystkich, którzy są lojalni wobec Imperium na wsparcie tej operacji. "

Kampania rozpoczyna się 21 kwietnia 3302 i będzie trwałą przez tydzień. Jeśli ostateczny cel zostanie osiągnięty wcześniej niż planowano, kampania zostanie natychmiast zakończona.