GalNet RADIO

28.04.3302

Morrina w potrzebie.

Ludność systemu Morrina doznała znacznych trudności, najpierw z rąk kryminalnych gangów, a potem z powodu szeroko zakrojonego niepokoju społecznego. Mimo że ostatnie operacje militarne wyeliminowały agitatorów operujących w systemie, duża część Morriny została ciężko dotknięta przez konflikt, i wielu mieszkańców cierpi teraz na brak wody i prądu.

W odpowiedzi na to, frakcja Spinward Marches Alliance Concern wystartowała z apelem o podstawowe zasoby w celu naprawy obrażeń spowodowanych wydłużonym konfliktem. Organizacja złożyła otwarte zamówienie na podstawowe leki, oczyszczacze wody i generatory mocy, oraz obiecała szczodrze nagrodzić pilotów którzy dostarczą wyżej wymienione towary do portu Beaumont Dock.

Rzecznik organizacji Komandor Saool i Komandor Dennehy wydali następujące oświadczenie:

„Przez ostatni miesiąc, system Morrina został uwikłany w konflikt. Galaktyczna społeczność wkroczyła by pomóc w wyplewieniu elementu przestępczego pustoszącego system, a frakcja Spinward Marches Alliance Concern rozpoczęła naprawę planetarnej infrastruktury oraz odzyskiwanie mocy na ciemnej stronie Morriny 3. Potrzebujemy jednak więcej zasobów by postawić system na nogi.”

Kampania rozpoczyna się dnia 28 Kwietnia 3302 roku i potrwa przez jeden tydzień. Jeżeli ostateczny cel zostanie osiągnięty wcześniej niż zaplanowano, kampania zakończy się natychmiastowo.