GalNet RADIO

28.04.3302

Jasmina Halsey prosi o dane eksploracyjne

Odkąd została zwolniona z centrum medycznego w porcie Leoniceno Orbital, była prezydent Federacji Jasmina Halsey częstokroć mówiła o rzekomo nieosiągalnych przeżyciach których doświadczyła w trakcie dryfowania po przestrzeni kosmicznej.

Dawna lider donosi że widziała „prawdziwych architektów stworzenia” i że ujrzała, jak to opisała, „bezkres wszechświata” - twierdzenia te, oraz jej wolna mowa, określiły ją jako niestabilną umysłowo przez niektórych komentatorów.

Teraz była prezydent zaapelowała o dane eksploracyjne, które mają potwierdzić jej twierdzenia. Według członka jej osobistej świty, dawna lider wierzy że dane udowodnią istnienie super-inteligentnych tworów żyjących w głębi kosmosu.

Poprzednia prezydent Federacji wydała krótkie oświadczenie medialne:

„Oni tam są. Widziałam ich. Musimy odłożyć na bok nasze zatargi i pracować razem aby nawiązać kontakt. Tak wiele moglibyśmy się od nich nauczyć.”

Partnerstwo Azaleach zgodziło się koordynować kampanią w imieniu Halsey, i nagrodzić pilotów którzy dostarczą dane eksploracyjne do portu Leoniceno Orbital. Apel rozpoczyna dnia 28 Kwietnia 3302 roku i potrwa przez jeden tydzień.