GalNet RADIO

17.03.3302

Wspóny wysiłek w staraniach o przywrócenie świetności Ackerman Market


Ackerman Market w systemie Eravate to jedna ze stacji dotkniętych plagą tajemniczych usterek. Zanim zostały wprowadzone ograniczenia w dostępie a następnie całkowita blokada stacji była ona popularnym miejscem postojowym dla świeżo upieczonych pilotów rozpoczynających swoją karierę w kosmosie. Zaledwie kilka dni temu odbyło się ponowne otwarcie wrót stacji dla przyjezdnych. Wraz z otwarciem rynku odnotowano duże zapotrzebowanie na meta-stopów..

W odpowiedzi na ten duży popyt,  zawiązano stowarzyszenie w skład którego wchodzą piloci: Kermit Laphroaig, ThatDamnRanga, Ollobrains Zenith Ddraiglas oraz inni dołączający do tej grupy. Mają oni nadzieję że uda się im zapewnić odpowiedni poziom zaopatrzenia stacji w meta-stopy a co za tym idzie przywrócić stuprocentową sprawność systemów Ackerman Market.

Oświadczenie stowarzyszenia brzmi:

"Wszysce chcą by Ackerman był otwarty i sprawny, odkładamy więc na bok nasze poglądy i dzielące na różnice. Mamy nadzieję że piloci ze wszystkich stron sceny politycznej dołączą do nas w tym wspólnym przedsięwzięciu. Rozpoczyna się ono właśnie w tej chwili i potrawa aż do odzyskania pełni sprawności przez ten port gwiezdny."


Cmdr Lord Zoltan