GalNet RADIO

22.12.3301

Clauss Incorporated prosi o pomoc.

Organizacja Clauss Incorporated, galaktyczny dystrybutor towarów luksusowych, wystosowała publiczny apel o towar o nazwie Szczególne Dary (Special Gifts). Prezes spółki, Nicolas St Clauss, wydał oświadczenie do mediów, które przedrukowujemy poniżej w całości:

"W korporacji Clauss specjalizujemy się w dostarczaniu radości mieszkańcom tej ogromnej i wspaniałej galaktyki. Ale spełnienie pragnień i marzeń tak wielu jest trudnym wyzwaniem a dodatkowo w tym roku przeżywamy wzrost zapotrzebowania na Szczególne Dary. Prosimy więc wszystkich utalentowanych pilotów o pomoc w dostawach Szególnych Darów z Frost Dock w systemie NJAMBALBA do portu Clauss w systemie SANTA MARTE. Jesteśmy gotowi zaoferować duży zastrzyk gotówki tym, którzy pomogą, a świeżych pilotów którzy dołączą do tej pomocy obdarujemy nowymi statkami*."

"Z poważaniem,

Nicolas St Clauss"

"*Regulamin: Nowe statki będą oferowane tylko pilotom, których całkowity czas lotu mieści się między 3 a 10 godzinami. Typ oferowanego statku będzie zależał od ilości dostarczonych do Clauss Port Szczególnych Darów, więc postarajcie się dla waszych kolegów pilotów!"