GalNet RADIO

24.04.3301

Imperialne śledztwo: Operacja HR 706 (Imperial Investigation: Operation HR 706)


Śledztwo prowadzone w sprawie zamachu na Imperatora Hengista pozwoliło odkryć nowy trop prowadzący do konta bankowego założonego na podstawie fałszywej tożsamości przez osobę pracującą w systemie HR 706. Osoba zakładająca to konto okazała się profesjonalistą i nie pozostawiła żadnych śladów co do jej prawdziwej tożsamości.

W związku z trudnościami jakie to implikuje agenci księżnej e oparciu o inne dowody zebrane w trakcie śledztwa uważają że obsługa tego konta jasno wskazuje na spiskowca(-ców) przebywających bezpośrednio w systemie HR 706

Na pewno jest tam ktoś kto ma informacje których potrzebuje księżniczka Arissa. W celu pozyskania tych informacji został wydany rozkaz siłowego ograniczenia działalności przestępczej w tym systemie. Jeżeli miejscowi szubrawcy nie chcą takich działań wiedzą co mają zrobić.

Emperor's Grace niechętnie ale zgodziło się pełnić rolę nadzory całej operacji oraz zapewnić bazę wypadową na pokładzie stacji Laming Orbital. Obywatel zaangażowani w trwające polowanie w imię sprawiedliwości powinny dostarczać dowody Imperial Bounty Vouchers właśnie do tej stacji.

System: HR 706
Stacja: Laming Orbital
Cel: Zniszczyć statki ze statusem wanted w Imperium i dostarczyć Imperial Bounty Vouchers do stacji Laming Orbital
Koniec: 27 Apr 3301 21:00