GalNet RADIO

28.09.3303

Nowy projekt frakcji The Winged Hussars - misja społ.

Frakcja The Winged Hussars ogłosiła plany budowy nowej instalacji rekreacyjnej i boi turystycznej w systemie HIP 110028 na orbicie mało znanej planety ziemiopodobnej
Husarze mają nadzieję przyciągnąć w ten sposób bogatych turystów z systemów centralnych takich jak Sol czy Achenar - ludzi szukających aktywnego wypoczynku w spokojnych okolicach z pięknymi okolicznościami przyrody.

Frakcja TWH zapewnia materiały do budowy nowej instalacji, ale żeby sprostać wyrafinowanym gustom przyszłej klienteli poprosiła o dostarczanie jak największych ilości Lavian Brandy, Eranin Pearl Whisky, Kongga Ale, Leestian Evil Juice, Indi Bourbon i Bast Snake Gin. Piloci, którzy dostarczą te rzadkie trunki do outpostu Zander Dock w systemie HIP 110028 zostaną sowicie wynagrodzeni.

Recznik TWH oświadczył:

"To rzadka okazja otworzenia nowych perspektyw biznesowych w pogranicznych koloniach. Prosimy wszystkich niezależnych pilotów o pomoc w zamian oferując bardzo korzystne ceny za dostarczone alkohole."

Kampania rozpoczęła się 28go września 3303 i potrwa przez tydzień o ile zamierzone ilości nie zostaną dostarczone wcześniej.