GalNet RADIO

27.06.3303

Odkryte struktury Thargoidów

Galaktyka jeszcze nie ochłonęła po rewelacjach dotyczących powrotu Thargoidów, kiedy agencje zostały zasypane raportami od niezależnych pilotów dotyczących odnalezienie potężnych obcych struktur w systemach Pleiades Sector OS-U c2-7, Col 285 Sector CV-Y d57, Aries Dark Region DB-X d1-63, HIP 19026 i HIP 14909 

Wstępne raporty określają razmiary na setki metrów średnicy i mówią o sporej ilości organicznego kształtu elementów otaczających centralny budynek. Jest bardzo wyraźne podobieństwo w wyglądzie struktur i Thargoidzkich statków spotkanych wcześniej w sektorze Plejad.

Jakby tego było mało okazuje się, że pod strukturami znajdują się duże podziemne kompleksy, do których można się dostać przez centralny budynek. Zauważono też pewnego typu drony poruszające się po okolicy.

Profesor Palin, który odegrał główną rolę w zindentyfikowaniu Nieznanych Statkó jako Thargoidów skomentował te doniesienia:

"To bardzo ważne odkrycie, które podnosi wiele pytań. Jaki jest cel tych struktur? Czy jest ich więcej? Czym są te drony? Czy ktoś je kontroluje, czy też poruszają się autonomicznie?"

"Z każdym nowym odkryciem zmienia się percepcja ludzkośći i jej miejsca w kosmosie"