GalNet RADIO

01.12.3302

Ekspansja w Coloni

Od czasu kiedy podczas nieudanego skoku do Beagle point w czerwcu 3302 stacja Jaquesa dotarła do systemu Eol Prou, tysiące obywateli galaktyki wyemigrowało tam w poszukiwaniu nowej drogi życia. Zaowocowało to powstaniem w okolicy kilku nowych outpostów i stacji łączących nową społeczność z dotychczasową bańką.

Dzięki dużemu zainteresowaniu pilotów nowa kolonia zapuściłą mocne korzenie i zarządzająca nią frakcja - Colonia Council, ogłosiła plany dalszej kolonizacji otaczających systemów.

Idąc z duchem równości, który przyświecał powstaniu kolonii, Council ogłosił plany zorganizowania serii misji, które nadzadzą organizacjom niezależnym prawo do osiedlenia systemów otaczających Colonię.

Rzecznik organizacji stwierdził:

"Z pomocą społeczności galaktycznej udało nam się utworzyć kolonię. Teraz nadszedł czas kolonizacji reszty sektora."

"Jest bardzo ważne aby wszyscy zainteresowani byli zdecydowani kontynuowaniem działań przez dłuższy czas, więc chcemy aby udowodnili swoje zdecydowanie biorąc udział w przedsięwzięciu dostarczania surowców."

"Z początkiem każdego miesiąca, ogłosimy nazwy systemów wytypowanych do kolonizacji. Aby zdobyć wizę imigracyjną piloci muszą, w imieniu swojej organizacji, dostarczyć specyficzny materiał do Stacji Jaques. Typ materiału będzie podany w tym samym czasie. Piloci, którym uda się szczęśliwie przebyć całą drogę, będą stosownie wynagrodzeni za swój wysiłek."

"Pod koniec miesiąca, 10 frakcji, które zdołały dostarczyć najwięcej materiałów, otrzyma prawo do osiedlenia się w oznaczonym systemie, w którym zostanie utworzona na potrzeby tej organizacji baza naziemna"

"Jest istotne, że organizacja osiedlająca się w Colonii będzie tworem niezależnym od frakcji, która ją stworzyła"

"Dodatkowo, Ci, którzy otrzymali prawo osiedlenia się, będą odpowiedzialni za współpracę z innymi organizacjami w celu przekształcenia Mgławicy Colonia w kolejne zarzewie cywilizacji."

Pierwsza kampania rozpoczęła się 1 grudnia 3302 i potrwa przez cztery tygodnie o ile zamierzone cele nie zostaną osiągnięte wcześniej.