GalNet RADIO

03.11.3302

Apel o starożytne dane - misja społecznościowa

W ubiegłym tygodniu odkryto kolejne tajemnicze ruiny w systemie Synuefe XR-H d11-102. W związku z tym znaleziskiem układ ten stał się celem dla setek badaczy próbujących odkryć tajemnice ruin.

Inżynier Ram Tah ogłosił plan przeprowadzenia kompleksowego programu badawczego by dowiedzieć się jak najwięcej o tym zagadkowym miejscu.

Na konferencji prasowej, Ram Tah złożył następujące oświadczenie:

"Odkrycie w Synuefe ruin jest bardzo ważne dla całego naukowego świata, a samo miejsce znaleziska niewątpliwie jest warte dalszych badań. Na szczęście, frakcja United Meene Labour zgodziła się na sfinansowanie kompleksowego projektu badawczego".

"Jestem więc w komfortowej sytuacji i mogę poświęcić mój czas w całości na analizowanie danych zebranych w miejscu znaleziska. Jestem pełny wiary i nadziej, że poprzez dekodowanie tych danych, możemy się dowiedzieć więcej o cywilizacji odpowiedzialnej za te ruiny".

"Po przeprowadzeniu wstępnego badania na miejscu ustaliliśmy, że Pattern Delta Obelisk Data ma wielką wartość."

United Meene Labour obiecała nagrodzić pilotów, którzy dostarczą wzór Pattern Delta Obelisk Data z ruin Synuefe do stacji Felice Dock w systemie Meene. Kampania rozpoczyna się 3 listopada 3302 i potrwa d