GalNet RADIO

13.10.3302

Konwent - misja społecznościowa

Co roku organizacja Annual Galactic Games zwołuje turniej graczy znany jako Konwent, zbierający wszystkich znanych i bogatych na trwającą przez tydzień imprezę.

Tegoroczny Konwent odbędzie się na stacji Norman - Mavis's Bingo Palace w systemie Aramzahd, wybranym z powodu bliskości do pełnej luksusowych przybytków planety Guardinia. W połączeniu z turniejem odbędą się prezentacje dawnych i najnowszych statków wielu najważniejszych galaktycznych stoczni.
Władze systemu entuzjastycznie przyjęły organizacje imprezy, która niewątpliwie przyciągnie tysiące uczestników wydających poważne sumy.

Przygotowując się do Konwentu Aramzahd Empire Party złożyła duże zamówienia na Centauri Mega Gin, Giant Irukama Snails, Lavian Brandy, Tanmark Tranquil Tea i Witchhaul Kobe Beef. Piloci którzy dostarczą wyszczególnione towary do Norman - Mavis's Bingo Palace zostaną sowicie wynagrodzeni.
Przewidując, że w świetle tak wielu luksusowych towarów w systemie mogą się pojawić piraci, organizacja ogłosiła też otwarte polowanie na przestępców w systemie, wszyscy dostarczający listy gończe mogą się spodziewać wyższych niż normalnie stawek.

Kampania rozpoczęła się 13 października 3302 i potrwa przez tydzień o ile zamierzone cele nie zostaną osiągnięte wcześniej.