GalNet RADIO

02.09.3302

Nieosiągalny ale jakże kusi

W świetle najnowszych raportów o wraku statku prawdopodobnie należącego do obcej cywilizacji znalezionym w Plejadach, grupa Cannon Interstellar Research zdecydowała ujawnić kolejne informacje o Nieznanych Sondach.

Niedługo po rozszyfrowaniu wiązki zawierającej dane planetarne, nowe nagrane holo zagościło na publicznym kanale Cannona.

Wiadomość od eksploratora głębokiego kosmosu Komandora Wace mówi: " Pozbawiona nagłówka transmisja w kodzie ósemkowym, to przecież odległość porównana do Merope!"

Po tym następuje długi ciąg danych otrzymanych podczas zapisywania transmisji Nieznanych Sond w różnych systemach. Liczba w kodzie ósemkowym ciągle się zmiejszała wraz ze zbliżaniem się Komandora Wace do objętego zakazem wlotu sektora Col 70

Dokonując cudów na dostępnych na statku prostych komputerach komandor Wace dokonał obliczeń które wskazały system Col 70 Sector FY-N C21-3 jako ten w który wycelowana jest transmisja z sond.

Canon nie ma możliwości dokonywania żadnych badań, jako, że cały sektor Col 70 jest objęty obecnie zakazem wlotu. Władze jak na razie nie odpowiedziały na zarzuty ograniczania wolności osobistej przez odmowę wlotu do sektora.

Według działu prawnego Canonna to narusza Konwencje Syriusza w sprawie Kodeksu Pracy, jako że nie umożliwia eksplorerom wykonywania ich obowiązków.

Komandor Han Zen