GalNet RADIO

06.09.3302

Klub Buckyball Racing prezentuje: Heavy Metal Megadeth

Po niedawnym sukcesie wyścigu Total Recall 2 sponsorowanego przez producenta opon TrakMark, Federacja Pilotów poprosiła Klub Buckyball  o pomoc przy przetestowaniu różnych aspektów lądowania na planetach o wysokiej grawitacji, w świetle rosnącej liczby wypadków w takich sytuacjach. Pragnąc ocenić, czy statki powinno sie zacząć wyposażać w lepiej zasilane silniki poprosiła ona Klub Buckyball o zorganizowanie imprezy podczas której piloci będą zmuszeni zmusić swoje statki do maksymalnych dopuszczanych tolerancji lądując na planecie o wysokiej grawitacji.

W związku z tym Klub Buckyball Racing zaprasza wszystkich zainteresowanych pilotów do zebrania się w barze Pies i Thargoid na stacji Cook Gateway w systemie Medzistha. Wyścig będzie polegał na wystartowaniu z Cook Gateway, wykonaniu skoku do Omicron Capricorni B, wylądowaniu gdziekolwiek na planecie A4 i powrocie na Cook Gateway.

Ostrzegamy wszystkich pilotów że na planecie A4 w Omicron Capricorni B panuje grawitacja w wysokości 4g i jest zalecana ekstremalna ostrożność przy lądowaniu.

Wyścig będzie trwał od 6 września do 23:59 11 września 3302

Komandor Markzx59