GalNet RADIO

21.07.3302

Naprawa stacji Jaques - misja społ.

Jaques, właściciel i kapitan Jaques Station zaapelował o dostarczanie do stacji materiałów potrzebnych do naprawy nękanej problemami stacji.

Stacja od czasu nieudanego skoku do Beagle Point jest w bardzo kiepskim stanie technicznym. Od czasu odnalezienia stacji niezależni piloci dostarczają do niej meta-kompozyty co pozwoliło ponownie uruchomić market i otwarło drogę do operacji remontowej na pełną skalę.

W oświadczeniu wydanym przez Jaquesa czytamy:

"Jestem bardzo wdzięczny wszystkim pilotom którzy przez ostatnie kilka tygodni zdołali nam na własną rękę dostarczyć meta-kompozyty. To pozwoliło rozpocząć remont, ale teraz potrzebujemy dużych ilości generatorów, tantalum, regulatorów strukturalnych i składników do tworzenia sieci energetycznych. Proszę wszystkich o pomoc."

Jaques obiecał nagrodzić wszelkich pilotów, którzy zdołają dostarczyć pożądanie materiały (power generators, tantalum, structural regulators, energy grid assemblies) do Jaques Station w sytemie Eol Prou RS-T d3-94. Kampania rozpoczęła się 21 lipca 3302 i będzie trwała przez 4 tygodnie lub do zebrania odpowiednich ilości materiałów o ile uda się to zrobić wcześniej.