GalNet RADIO

01.07.3302

"Gra o Tron" rozpoczęta

Przez większą część miesiąca społeczeństwo galaktyki obserwowało w napięciu Niebezpieczne Igrzyska, półoficjalne zawody zorganizowane przez największe niezależne frakcje w celu wyłonienia jednej która otrzyma Władzę i Wpływy.

Jak do tej pory odbyły się trzy konkurencje, zwycięzca których (EG Pilots) otrzymał szansę stanięcia w szranki z Wielką Piątką.

Trinity Avon, reporter The Sovereign wyjaśniła zasady Gry o Tron:

"Udział bierze sześć frakcji: EG Pilots, Alliance Elite Diplomatic Corps, the Border Coalition, Galcop, The Interstellar Comunist Union i Social Eleu Progressive Party. Przez nadchodzące trzy tygodnie każda z frakcji będzie brała udział w serii kampanii, w której będą się starali przyciągnąć jak najwięcej chętnych do pomocy. Frakcja która zwycięży dołączy do szeregu Galaktycznych Potęg."

Pierwsza z kampanii polega na dostarczaniu Gilya Signature Weapons do stacji Gothar w systemie Jaradharre. Bronie można zakupić na stacji Bell Orbital w systemie Gilya. Przed odważnymi czeka długa droga ponad pół miliona ls do stacji Gothar, zaopatrzcie się w paliwo i odświeżcie swoje umiejętności przemytnika, ponieważ unikalne bronie z Gilya są nielegalne w systemie docelowym.

Kampania rozpoczęła się 30 Czerwca 3302 i będzie trwała przez tydzień.