GalNet RADIO

16.06.3302

Pranav Antal prosi o dane eksploracyjne

Każdego roku tysiące ludzi znika w pustce kosmosu. Niektórzy po prostu odlatują zbyt daleko i się gubią, inni są porywani przez piratów i sprzedawani jako niewolnicy po usunięciu ich tożsamości. Jeszcze innych spotyka nieznane przeznaczenie.

Dla wielu te zniknięcia są po prostu częścią życia, którą każdy żyjący pośród gwiazd musi zaakceptować. Ale przywódca technologicznej enklawy Utopia, Pranav Antal, zdecydował się nie przyjmować tego na klatę. Znany też jako Simguru, Pranav rozpoczął kampanię mającą na celu pomóc wyjaśnić te tajemnicze zniknięcia.

"Celem kampanii jest zdobycie konkretnych informacji na temat tych zniknięć, byśmy mogli zrobić więcej aby je powstrzymać. Muszę zaznaczyć, że jeśli nawet uda nam się odnaleźć niektórych zaginionych pilotów, to mogą być oni zbyt daleko od naszych baz aby ich uratować. Nasza operacja ma na celu głównie zbieranie danych".

Reprezentant Utopii obiecał wypłacać sowite nagrody wszystkim pilotom, którzy dostarczą dane eksploracyjne do Terry Port w systemie Garoku. Operacja rozpoczęła się 16go maja i będzie trwała przez tydzień.