GalNet RADIO

03.06.3302

Instytut Badawczy Cannon otwarty

Najnowsze i jednocześnie najbardziej zaawansowane centrum badawcze nad  Tajemniczymi Artefaktami, Instytut Canonn w Col 285 Sector IX-T d3-43 właśnie zostało oficjalnie otwarte.
Na ceremonię otwarcia jako pierwsza przybyłą Dr. Arcanonn. Ze względu na zagrożenia, znajduje się ona pod wzmożoną ochroną swojej straży, nie przeszkodziło jej to powiedzieć:

"Przez ponad rok badacze pracowali w dużym ukryciu, ale mimo tego utrudnienia Cannon działało w sposób najbardziej otwarty i komunikatywny jak to było tylko możliwe. Przez ten czas udało mu się stać chyba najbardziej niezłomną grupą badawczą w zamieszkałej przestrzeni. Jednocześnie dzięki temu uporowi w dążeniu do celów mam teraz to niesamowite centrum badawcze. To wspaniałe uczucie stać przed centrum tak otwarcie, i to po tak długim czasie pracy w tajemnicy "

"Chcę podziękować wszystkim, którzy wsparli budowę instytutu. Nie mogę się doczekać, aby spłacić dług wobec waszej wiary w nasze działania. Najlepszym sposobem będzie dzielenie się odkryciami których tu dokonamy!"

Dr. Arcanonn zakończyła ogłaszając otwarte zamówienie na dostawy Tajemniczych Artefaktów oraz meta-stopów, które pozwolą zainicjować badania w instytucie.

Cmdr. Pan Zoltan