GalNet RADIO

23.06.3302

EG Pilots wygrywają Dziką Kartę


Trzeci i ostatni etap Walki o Dziką Kartę włąśnie dobiegł końca.

Na tym etapie współzawodnictwa, piloci zostali poproszeni o wypełnienie ładowni "conductive fabrics" i dostarczenie ich do Tartarus Point, w imieniu wybranej przez siebie frakcji. Setki pilotów uczestniczył w tym wydarzeniu starając się zapewnić swojej frakcji miejsce w nadchodzących Zuchwałych Igrzyskach. Ostatecznie największą ilość wyznaczonego towaru dostarczyli EG Pilots i po raz kolejny sięgnęli po zwycięstwo.

Nie jest niespodzianką że całą Walkę o Dziką Kartę także wygrała frakcja EG Pilots, to właśnie oni dostali największe wsparcie społeczności galaktycznej i wygrali wszystkie etapy współzawodnictwa.

EG Pilots wywalczyło prawo uczestnictwa w Zuchwałych Igrzyskach, i będą tam konkurować Alliance Elite Diplomatic Corps, Koalicja Graniczną, GalCop, Interstellar Communist Union oraz Social Eleu Progressive Party o nadanie statusu potęgi galaktycznej.


Trinity Avon, reporter "The Sovereign" skomentował tę emocjonujące zawody:

"Każda frakcja odniosła swój własny sukces, ale ostatecznie zwycięzca może być tylko jeden. EG Pilots pokazali, że mogą liczyć na duże wsparcie, ale czy to oznacza, że  będą w stanie konkurować jak równy z równym z frakcjami takimi jak Alliance Elite Diplomatic Corps czy Social Eleu Progressive Party? Czas pokaże."

Zuchwałe Igrzyska rozpoczną się 30 czerwca.