GalNet RADIO

09.06.3302

Crom Silver Boys zamawia narkotyki

Ci, którzy zbadali szlaki handlowe wiodące poprzez system Wolf 1301 niewątpliwie usłyszeli o "Wilczym skowycie", popularnym środku psychoaktywnym, który niegdyś był produkowany w tym systemie. Pierwotnie używka ta była legalna, jednakże wraz ze zmianą władz w układzie narkotyk trafił na listę środków zakazanych, a produkcja została natychmiast wstrzymana. W ten sposób "Skowyt" z dnia na dzień zniknął z galaktycznych szlaków handlowych.

Ale teraz wydaje się, że używka ponownie może pokazać się na rynku. Syndykat przestępczy Crom Silver Boys, znany głownie z rajdów łupieżczych przeprowadzanych ze swojej tajnej bazy w systemie Crom  wymierzonych w handlowców i górników, podobno wszedł w posiadanie tajnej receptury na ten narkotyk i ogłosiły plany rychłej produkcji jego nowej wersji.

Organizacja zgromadziła już niezbędne łatwo dostępne składniki, ale do rozpoczęcia produkcji potrzebuje jeszcze  pewnej ilości rzadkich pierwiastków występujących tylko w innych narkotykach. Syndykat ogłasza otwarte zamówienie na dostawy wymaganych środków odurzających i obiecał stosownie nagrodzić tych, którzy dostarczają te bardzo potrzebne towary do stacji Walheim Enterprise w systemie Herthe.

Większość zamówionych towarów jest nielegalnych w Herthe, a służby porządkowe systemu za dały jasno do zrozumienia że będą przechwytywać podejrzane jednostki. Crom Silver Boysy poinformowali pilotów biorących udział w operacji o tym zagrożeniu i zalecają zachować ostrożność.

Kampania rozpoczyna się w dniu 9 czerwca 3302 i będzie trwała przez tydzień. Jeśli ostateczny cel zostanie osiągnięty wcześniej niż planowano, kampania zostanie natychmiast zakończona.