GalNet RADIO

26.05.3302

Kac w Skvortsov Orbital

Przyjęcie w Skvortsov Orbital z okazji pomyślnego zakończenia przedsięwzięcia Distant Worlds Expedition okazało się ogromnym sukcesem medialnym. Festiwal trwał przez kilka dni, ale jak to zwykle bywa takie imprezowania ma swoją cenę, i jak się wydaje na kaca choruje teraz cały system 63 G. Capricorni.

Pracownik Skvortsov Orbital powiedział: "Te Diament Żaby naprawdę wiedzą, jak zorganizować przyjęcie. Naprawdę, nigdy nie widziałem czegoś podobnego. W pewnym momencie nawet szef ochrony tańczył na stole i krzyczał że chce być tancerką erotyczną".

Szef bezpieczeństwa portu kosmicznego odmówił komentarza, a krążące pogłoski, że jakoby zrezygnował z zajmowanego stanowiska by spełnić swoje marzenia są bezpodstawne. Jego biuro wydało następujące oświadczenie:

"Obchody okazały się wielkim sukcesem, ale teraz nadszedł czas aby posprzątać po zabawie. Zwracamy się zatem do niezależnych pilotów z prośbą o dostarczanie kombinezonów ochronnych, uzdatniaczy wody oraz kawy,(hazardous environment suits, water purifiers and coffee) aby pomóc systemowi stanąć w pionie."

Diament Żaby po raz kolejny stanęły na wysokości zadania i obiecały nagrodzić pilotów, którzy dostarczą te bardzo potrzebne towary do stacji Skvortsov Orbital w systemie 63 G. Capricorni. Kampania rozpoczyna się 26 maja 3302 i będzie trwała przez tydzień. Jeśli ostateczny cel zostanie osiągnięty wcześniej niż planowano, kampania zostanie natychmiast skończyć.