GalNet RADIO

08.10.3301

Kac w Bacon City.

W ubiegłym tygodniu port Bacon City był miejscem inauguracyjnych uroczystości rocznicowych Bacon Protests, upamiętniających uchylenie mięsnej prohibicji obejmującej mieszkańców systemu CARNOECK od 3288r. Hulacy z całej galaktyki nadciągnęli do Bacon City by przyłączyć się do zabawy a niezależni piloci dostarczali na uroczystości mięso i narkotyki.

Wydarzenie nie obeszło się bez problemów. Ciągły strumień handlowców i imprezowiczów przyciągał piratów i inne destrukcyjne elementy do Bacon City. W pewnym momencie port został zablokowany przez grupę obrońców praw zwierząt, zmuszających pilotów statków przewożących mięso do porzucenia ładunku.

Rzecznik sponsorów wydarzenia - United Carnoeck for Equality - wydał następujące oświadczenie:

"W przeważającej części uroczystości okazały się ogromnym sukcesem, ale imprezy takie jak te zawsze przyciągają niesmaczne elementy. Na szczęście przewidzieliśmy taką ewentualność i przeznaczyliśmy część pieniędzy na "poimprezowe" sprzątanie. Więc jeśli jesteś Łąwcą Nagród i chcesz pomóc oczyścić przestrzeń wokół Bacon City - przyleć do systemu CARNOECK! Dopilnujemy, żeby ci się to opłaciło."