GalNet RADIO

05.05.3301

Sukces Silver United w zabezpieczeniu ZAONCE

Po miesiącach terroryzowania przez złośliwych kryminalistów próbujących zmienić Stare Światy w coś na kształt "Nowych Karaibów", mieszkańcy gromady LAVE w końcu w ostatni weekend złączyły siły, by rozprawić się z szumowinami, które grabiły i plądrowały sektor.

Zainspirowana bezinteresowną pomocą dla mieszkańców REORTE ofiarowaną przez Alliance Elite Diplomatic Corps, frakcja Silver United Solutions zdecydowała się zaoferować szereg znaczących nagród dla pilotów na tyle odważnych, by pomóc usunąć przestępców znanych jako Jet Gang z ZAONCE.

Inicjatywa okazała się wielkim sukcesem. 5.535 pilotów zostało najętych w trakcie weekendu, co doprowadziło do zgniecenia Zaonce Jet Gang (i wielu innych lokalnych pirackich band) surową mocą tej prowizorycznej armii.

Aby uczcić sukcec, frakcja Silver United Solutions zorganizowała specjalną wyprzedaż wszystkich statków Faulcon DeLacy* na stacji Ridley Scott, ZAONCE. W trakcie wyprzedaży została udostępniona ograniczona liczba statków Python.

*Faulcon DeLacy - producent statków i sprzętu. Specjalizuje się przede wszystkim w produkcji wielofunkcyjnych i bojowych okrętów. Początkowo znany jako Faulcon Manspace. Producent takich statków jak: Sidewinder, Viper, Cobra, Python, Anaconda