GalNet RADIO

02.05.3301

Ochrona Starych Światów.

Od miesięcy Stare Światy są terroryzowane przez bandy psychopatów i złodziei. Prośby o pomoc mieszkańców zostały odrzucone przez Radę Admirałów, która utrzymuje, że za sprawy bezpieczeństwa wewnętrznego odpowiadają wyłącznie systemy członkowskie. Wielu wykorzystuje ten wzrost bezprawia. Piloci po obu stronach konfliktu gromadzą się w sektorze w nadziei zdobycia sławy i bogactwa.

Zainspirowana przez ostatnie zmiany wprowadzone przez niezależnych członków Federacji Pilotów, sieć lokalnych liderów biznesu połączyła siły, w celu poprawy sytuacji w Starych Światach. Sfinansowali oni powstanie nowej koalicji. Choć nie ogłosili jeszcze oficjalnie swojego orędzia, wsparcie dla ruchu już szybko się powiększa.

Jeden z członków nowej koalicji - Silver United Solutions - ogłosił, że rozpoczyna właśnie proces rekrutacji doświadczonych specjalistów ochrony, mających bronić mieszkańców ZAONCE przed różnymi gangami działającymi w sektorze. Potencjalni rekruci proszeni są o zgłoszenia na stacji Ridley Scott w ZAONCE.