GalNet RADIO

17.04.3301

Wyprzedaż niewolników w SYNTEINI na cześć Cesarza.

W zeszłym tygodniu Zemina Torval i Aisling Duval rywalizowali w akcji, którą obywatele Imperium nazwali "Wielką Niewolniczą Rozgrywką". Obie strony wykorzystały konkurencję jako pretekst do promowania własnych radykalnych filozofii, dotyczących praw imperialnego niewolnictwa. Wygląda na to, że wiemy już czyje stanowisko popiera w większości opinia społeczna.

W trakcie współzawodnictwa, Anioły Aisling uwolniły imponującą liczbę 1,149,756 niewolników, lecz wysiłek ten okazał się niczym w porównaniu z wynikiem frakcji Imperial Slavers Association, kktóra zapewniła lepsze życie dla 2,387,567 przyszłych niewolników.

W uznaniu wysiłków włożonych przez każdego uczestniczącego w zmaganiach, biuro Senatora Torvala przekazało GalNetowi następujące oświadczenie:

"ISA pragnie podziękować wszystkim uczestnikom za ogromne poparcie dla Imperial Slavers Association i imperialnego sposobu życia, który reprezentujemy."

"Niestety nawet nasze państwowe obiekty nie mogą wyszkolić i przygotować do sprzedaży niemal dwóch i pół miliona nowych rekrutów w tak krótkim czasie. Nikt jednak nie powie, że Zemina Torval nie dotrzymuje obietnic."

"Na cześć Cesarza, dla chwały Domu Duval oraz w uznaniu wszystkiego czego dokonał by podnieść jakość życia i kultury naszych obywateli, Senator Torval podpisała dziś zgodę na sprzedaż 5 milionów Imperialnych Niewolników, którzy mają być dostępni na rynku Lagerkvist Gateway."

"5 milionów Imperialnych Niewolników. Z 20% zniżką od ceny detalicznej. Tylko do wyczerpania zapasów."